Bursa Boya Badana Ve Dekorasyon Hizmeti & Yüksel Dekorasyon

FİRMAMIZ HAKKINDA

Tanıtım & Önbilgi

BOYA

ALÇI

SIVA

ASMA TAVAN

ALÇIPAN

IŞIK BANTI

ISI YALITIM    TADİLAT TAMİRAT

Bursa Ev Boya Badana Fiyatları

Ev boyatmak herkes için zevkli bir süreçtir. Bunda en büyük etken doğru firma ile çalışmaktır. Bizler sizin için en doğru seçim olabileceğimize  eminiz. Aradığınız hizmetlerin hepsi uzman kadromuz tarafından en kaliteli ve en hızlı şekilde yapılmaktadır. Tasarım,  tadilat, boya ve dekorasyon işlemlerinin hepsi uzman kadromuz tarafından halledilebilecek olup sizlere en iyi hizmeti alacağınızın garantisi verilmektedir. Bursa ev boyama fiyatları evinizin büyüklüğüne ve seçtiğiniz boyanın kalitesine göre değişmektedir. Sizlere en uygun fiyata en iyi hizmet garantisi vermekteyiz. Dekorasyon konusunda da sizlere yardımcı olabilecek 20 yıllık tecrübeli ustalar ile çalışmaktayız. Bursa’da 1+1, 2+1, 3+1 ev boya fiyatları konusunda ya da daha çok odalı daireleriniz için Seçtiğiniz boyanın rengine göre tasarımlar ilk olarak bilgisayar ortamında yapılır. Beğenmeniz durumunda gerekli eşyaların temini yapılarak ev teslime hazırlanır.  

Bursa Boya Badana Ustası

Dışardan insanlara ev boyamak oldukça kolay gözükür. Eğer göründüğü kadar kolay olsaydı boya ustası adlı bir meslek olmazdı. Her mesleğin kendine göre uzmanları vardır. Onların yapabildiğini bir başka meslekten olan insanlar yapamaz. Bursa boyacı ustası ekibi olarak sizlere evinizin istediğiniz şekilde olmasında yardım etmekteyiz. Yapılacak tadilatlar ve boya işlemleri için en kaliteli malzemeleri kullanarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Bu sektöre yıllarını vermiş ustalarımız ile sizlere aradığınız sorunsuz hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz. Boya sırasında eşyalarınızın korunması için muşambalar ile üstü örtülür, parkelerinizin üstü kapatılır ve anahtarlar ile prizler bantlar ile kaplanır. Sizlere her yönden en iyi hizmeti vererek memnun kalmanızı amaçlamaktayız.

Bursa’da 1+1, 2+1, 3+1 Dairelerin boya badana fiyatları aralıkları şu tutarlar arasındadır. Nihai fiyatı öğrenmek için mutlaka keşif yaptırmalısınız.

Daire Tipi  Boş Daire-Boya İşçilik Eşyalı Daire-Boya işçilik
1+0 1000 TL 1500 TL
1+1  2000 TL 2500 TL
2+1  3000 TL 3500 TL
3+1  4000TL          

TÜM HİZMETLERİMİZ

Neler Yaparız?

Alçı

Alçı

Boya

Boya

Dekorasyon

Dekorasyon

Asma Tavan

Asma Tavan

Gergi Tavan

Gergi Tavan

Tadilat Tamirat

Tadilat Tamirat

Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz, firmamız hakkında ne düşünüyor?

Bursa Boya Badana Ve Dekorasyon Hizmeti & Yüksel Dekorasyon Bursa Boya Badana Ve Dekorasyon Hizmeti & Yüksel Dekorasyon 8 yorum 5.00


Hemen bir yorum yazın


Resim ve Video Galerisi

Firma Tanıtım Resimleri

BİZE ULAŞIN

Çalışma Saatleri

 

Pazartesi

: 09:00 - 18:00

Salı

: 09:00 - 18:00

Çarşamba

: 09:00 - 18:00

Perşembe

: 09:00 - 18:00

Cuma

: 09:00 - 18:00

Cumartesi

: 09:00 - 18:00

Pazar

: KAPALIYIZ - KAPALIYIZ

Telefon & Online

Yetkili Kişi

: Yücel YÜKSEL

Telefon

: Ödeme Onayı Bekliyor

Fax

: Ödeme Onayı Bekliyor

Cep Telefonu

: Ödeme Onayı Bekliyor

Cep Telefonu 2

: Ödeme Onayı Bekliyor

Adres

: Ödeme Onayı Bekliyor

E-Mail

: Ödeme Onayı Bekliyor

MESAJ GÖNDERİN

Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!