Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

İstanbul Yol Asfalt Yapım Çizgi Hizmetleri

İletişim Bilgileri

Ödeme Bekleniyor..

İSTANBUL

Antalya Asfalt ve Yol Yapı LTD ŞTİ

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Her zaman Güvenle yanınızdayız...
Yaşadığımız dünyayı güzelleştirmek, daha güzel bir çevrede hayatımızı devam ettirmek, gelecekte de değer verdiğimiz sevdiklerimize güzel eserler bırakmak adına…

Asfalt yol yapımı uygulamaları ve çevre düzenleme sektöründe, 2015 yılından beri hizmet vermekte olan ANTALYA YOL YAPI VE İNŞAAT, 2023 yılı itabariyle ANTALYA ASFALT VE YOL YAPI adı altında çağdaş, estetik,teknolojik çalışmaları yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş ve bu alanda yerini almıştır.

ANTALYA ASFALT VE YOL YAPI, teknik ekipman, malzeme ve bunlar üzerindeki bilgi birikim tecrubelerini birleştirerek, en güzelini sunmayı, işinde uzmanlaşmış kadrolarıyla taahhütlerini zamanında hatasız olarak yerine getirerek, sektörün güvenini kazanmayı başarmıştır.

Asfalt zemin kaplama, Renkli desenli asfalt, spor sahaları, bisiklet yolları, yürüyüş yolları ve açık kapalı otopark çizgileri alınında hizmet veren ANTALYA ASFALT VE YOL YAPI birçok farklı alanda hizmet etmektedir.

ANTALYA ASFALT VE YOL YAPI olarak, yuklendigimiz sorumlulugumuzun farkındayız. Hedefimiz, içinde yer aldığımız sektörlerde kalitemizle ön plana çıkarak en iyi olabilmek, ülkemiz için en yüksek toplumsal ve ekonomik değeri oluşturabilerek  en iyi şekilde hizmet etmek.

Firma Yetkilisi : ONUR İBİCEK

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
HASAN

İLGİ VE ALAKANIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

Ödeme Bekleniyor..
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp

Ödeme Bekleniyor

Hemen Ara

Ödeme Bekleniyor

Firmanın Konumu