Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Çankaya Yörükoğlu Evden Eve Nakliyat

İletişim Bilgileri

+90 (546) 863-8419

ANKARA ÇANKAYA

Yörükoğlu Evden Eve Nakliyat

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Ankara Çankaya'daki profesyonel nakliye ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli taşımacılık hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. İster evden eve nakliyat, şehir içi taşımacılık hizmetleri, şehirler arası taşımacılık, ofis taşıma işleri, ev taşıma işleri veya yük taşımacılığı hizmetlerine ihtiyacınız olsun, yanınızdayız.
Alanında yılların deneyimine sahip olan firmamız, eşyalarınızı güvenli ve güvenli bir şekilde bir yerden başka bir yere zarar vermeden taşımanın öneminin bilincindedir. Çankaya bölgesinde güvenilir ve verimli taşımacılık hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz.
Ekibimiz iyi eğitimlidir ve her türlü nakliye işini gerçekleştirebilecek gerekli araç ve becerilerle donatılmıştır. İster mahalle içinde ister farklı bir şehre taşınıyor olun, taşımacılarımız eşyalarınızın özenle taşınmasını ve gidecekleri yere güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayacaktır.
Konut taşımacılığı hizmetlerimizin yanı sıra, işletmelerin ofislerini taşımalarına yardımcı olmak için ofis taşımacılığı hizmetleri de sunuyoruz. Ofis taşıma sırasında aksama süresini en aza indirmenin önemini anlıyoruz ve ekibimiz sorunsuz bir geçiş sağlamak için verimli bir şekilde çalışıyor.
Yük taşımacılığı hizmetine ihtiyaç duyanlar için, farklı türdeki eşyaların taşınmasına uygun, özel bir araç filomuz bulunmaktadır. Profesyonel sürücülerimiz, yük gönderilerini idare etme konusunda deneyimlidir ve mallarınızın zamanında ve mükemmel durumda teslim edilmesini sağlarlar.

 

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Taşımacılık

Çankaya 7/24 Nakliyat

Çankaya Asansörlü Taşıma

Çankaya Paketleme

Çankaya Ofis Taşımacılık

Çankaya Şehirler Arası Nakliyat

Çankaya Şehir İçi Nakliyat

Firma Yetkilisi : RAMAZAN AKKAŞ

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
SONGÜL

İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

+90 (546) 863-8419
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp
Hemen Ara
Firmanın Konumu