Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Tire Traktör Alım Satım Hizmeti ☎️ Bilgin

İletişim Bilgileri

+90 (530) 545-9998

İZMİR TİRE

Bilgin Traktör

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Tire traktörlerinin ticareti ve traktör yedek parça satışı konusunda uzmanız. Ayrıca kaza sonucu hasar görmüş traktörler, yanmış traktörler ve bozuk traktörler de satın alıyoruz. Ayrıca ikinci el traktör ticareti de yapmaktayız.
Tarım endüstrisini desteklemek için tarım araçlarına her zaman ihtiyaç duyulmuştur. Ülkemizin en önemli geçim kaynağı olan tarım, sanayileşme ve küreselleşmenin etkisiyle gelişimini sürdürmüştür. İnsan gücü ve emeğin yetersiz olduğu alanlarda tarım aletleri önemli bir rol oynamaktadır.
Bu araçlar, kentleşme ve göç nedeniyle insan gücünün yetersiz kaldığı durumlarda zamandan ve maliyetten tasarruf etmenize yardımcı olur. Farklı tarım yöntemlerinde, mahsullerde ve ekim tekniklerinde çok yönlülük sağlarlar. Bu çeşitlilik özellikle sera, bahçe, tarla gibi alanlarda belirgindir.
Firmamız tarımsal ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabilecek sertifikalı ve dayanıklı ürün ve aletler sunmaktadır. Arz ve talep ihtiyaçlarınızı görüşmek için yetkili temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tire Traktör Alım

Tire Traktör Satış

Tire Traktör Alım Satım

Firma Yetkilisi : YALÇIN BİLGİN

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
AHMET

İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

+90 (530) 545-9998
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp
Hemen Ara
Firmanın Konumu