Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Ankara Altanlar Nakliyat

İletişim Bilgileri

+90 (506) 136-4687

ANKARA

Altanlar Nakliyat

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Alanında uzman, her türlü evden eve nakliyat işini halledebilecek, deneyimli ve eğitimli profesyonellerden oluşan bir ekibe sahibiz. İster aynı şehir içinde yeni bir eve taşınıyor olun ister tamamen farklı bir şehre taşınıyor olun, ekibimiz tüm süreci verimli ve güvenli bir şekilde yönetebilir.
Evden eve taşımacılığın yanı sıra işletmelere yönelik yük taşımacılığı hizmeti de sunmaktayız. Eşyalarınızı şehir içinde bir yerden başka bir yere veya farklı bir şehre taşımanız gerekiyorsa ekibimiz bunu kolaylıkla halledebilir. Her boy ve ağırlıktaki malların taşınmasına uygun, bakımlı kamyon ve kamyonetlerden oluşan bir filomuz var.
Ofis taşımacılığı da sunduğumuz bir diğer hizmettir. Ofisinizi yeni bir yere taşıyorsanız tüm süreçte size yardımcı olabiliriz. Ekibimiz tüm ofis mobilyalarınızı, ekipmanlarınızı ve dosyalarınızı dikkatli bir şekilde paketleyip yeni lokasyona taşıyabilir, her şeyin güvenli ve zamanında ulaşmasını sağlayabilir.
Asansörlü binalarda yaşayanlar için asansörle ulaşım da mevcuttur. Asansör taşımacılığı konusunda deneyimli ekibimiz, eşyalarınızın asansöre veya binaya zarar vermeden güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.
Şehir içi ulaşım hizmetine ihtiyacınız varsa bu konuda da yardımcı olabiliriz. Ekibimiz her türlü şehir içi ev taşımacılığını gerçekleştirebilir,

 

Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara 7/24 Taşımacılık

Ankara Paketleme

Ankara Ofis Taşıma

Firma Yetkilisi : İBRAHİM ALTAN

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
SONGÜL

İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

+90 (506) 136-4687
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp
Hemen Ara
Firmanın Konumu