Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Gölova Telefon Satış Ve Teknik Servis ☎️ Ensar

İletişim Bilgileri

Ödeme Bekleniyor..

SİVAS GÖLOVA

Ensar İletişim

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Telefon satışı ve teknik servis hizmetlerinin yanı sıra cep telefonlarına yönelik fatura ödeme hizmetleri de sunmaktayız. Mağazamız Gülova'da olup cep telefonu alım satım hizmeti de vermekteyiz.
Yeni bir telefon arıyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçeneklerimiz var. İster en yeni modelleri, ister daha uygun fiyatlı seçenekleri tercih edin, ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel telefonu bulmanıza yardımcı olabiliriz.
İkinci el telefon satın almak isteyenler için iyi durumdaki ikinci el cihaz seçeneklerimiz de mevcuttur. Bu telefonlar, kalitelerinden emin olmak için test edilmiş ve denetlenmiştir.
Telefonunuz veya tabletiniz için herhangi bir onarım veya teknik yardıma ihtiyacınız varsa vasıflı teknisyenlerimiz, karşılaşabileceğiniz donanım veya yazılım sorunlarını teşhis edip çözebilir. Gerektiğinde ekranları, kasaları, camları, anakartları, şarj portlarını, pilleri değiştirebilir, yazılım güncellemeleri gerçekleştirebiliriz.
Su hasarı telefonlar için yaygın bir sorundur ve cihazınızın suya maruz kalması durumunda destek sağlıyoruz. Ayrıca dokunmatik ekran sorunları, hoparlör sorunları ve karşılaşabileceğiniz diğer arızaları da giderebiliriz.
Hizmetlerimizi kullanırken, değişim için yalnızca orijinal parçalar kullandığımızdan ve ürünlerimiz için garanti verdiğimizden emin olabilirsiniz.
Cep telefonu faturanızı ödemeniz gerekiyorsa faturamız var

Gülova Telefon Aksesuar Satış

Gülova 2.El Telefon Satışı

Gülova Sıfır Telefon Satışı

Gülova Telefon Tamir Bakım

Gülova Telefon Alım Satımı

 

Firma Yetkilisi : ÖMER TOPAR

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
AHMET

İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

Ödeme Bekleniyor..
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp

Ödeme Bekleniyor

Hemen Ara

Ödeme Bekleniyor

Firmanın Konumu