Hakkımızda

Hizmetlerimiz şunları içerir:
1. Peyzaj tasarımı: Tercihlerinizi ve bulunduğunuz bölgenin çevre koşullarını dikkate alarak profesyonel peyzaj tasarımı hizmetleri vermekteyiz. İhtiyaçlarınıza özel, görsel açıdan çekici ve işlevsel dış mekanlar yaratıyoruz.
2. Peyzaj uygulaması: Deneyimli ekibimiz toprak hazırlığı, bitki seçimi ve bitkilendirme, sert peyzaj kurulumu ve aydınlatma kurulumunu içeren peyzaj uygulama sürecini yürütmektedir. İstenilen görünümü ve işlevselliği elde etmek için tüm öğelerin doğru şekilde kurulmasını sağlıyoruz.
3. Otomatik sulama sistemleri: Bitkilerinizin verimli ve sürekli sulanmasını sağlamak için otomatik sulama sistemleri kuruyoruz. Bu sistemler bitkilerinizi belirli zamanlarda ve belirli miktarlarda sulayacak şekilde programlanarak zamandan ve sudan tasarruf etmenizi sağlar.
4. Çim budama: Çimlerinizin sağlığını ve görünümünü korumak için çim budama hizmeti vermekteyiz. Ekibimiz çimleri istenilen yüksekliğe göre kesmek, temiz ve düzenli bir görünüm sağlamak için profesyonel ekipmanlar kullanır.
5. Rulo çim uygulaması: Eğer anında yeşil bir çime sahip olmak istiyorsanız rulo çim uygulama hizmeti vermekteyiz. Yemyeşil ve güzel bir çim oluşturmak için zemini hazırlıyor, rulo çimi yerleştiriyor ve uygun şekilde kurulmasını sağlıyoruz.
6. Çevre bakım hizmeti: Dış mekanlarınızı temiz, düzenli ve bakımlı tutmak için çevre bakım hizmetleri sunuyoruz. Buna görevler dahildir

 

Nilüfer Peyzaj Hizmeti

Nilüfer Bahçe Düzenleme

Nilüfer Çevre Düzenleme

Nilüfer Peyzaj Dair Tüm İşlemler

Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

 -

Yetkili Kisi

: ÖZKAN KARAVİL

Telefon

: Ödeme Onayi Bekliyor

Fax

: Ödeme Onayi Bekliyor

Cep Telefonu

: Ödeme Onayi Bekliyor

Cep Telefonu 2

: Ödeme Onayi Bekliyor

Adres

: Ödeme Onayi Bekliyor

E-Mail

: Ödeme Onayi Bekliyor

Çalışma Saatleri

 

Pazartesi

: 09:00 - 18:00

Salı

: 09:00 - 18:00

Çarşamba

: 09:00 - 18:00

Perşembe

: 09:00 - 18:00

Cuma

: 09:00 - 18:00

Cumartesi

: 09:00 - 18:00

Pazar

: KAPALIYIZ - KAPALIYIZ

Müşterilerimiz Ne Diyor ?

Müşterilerimizin firmamız hakkındaki yorumlarıdır.
Sizde firmamız hakkında yorumda bulunabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.
Hemen Yorum Yapın

Bize Yazın