Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Nilüfer Peyzaj Ve Çevre Düzenleme Hizmetleri☎️Özkan Karavil

İletişim Bilgileri

+90 (546) 254-6532

Doğanköy mahallesi cumhuriyet caddesi no:6763/221 BURSA NİLÜFER

Özkan Peyzaj

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Hizmetlerimiz şunları içerir:
1. Peyzaj tasarımı: Tercihlerinizi ve bulunduğunuz bölgenin çevre koşullarını dikkate alarak profesyonel peyzaj tasarımı hizmetleri vermekteyiz. İhtiyaçlarınıza özel, görsel açıdan çekici ve işlevsel dış mekanlar yaratıyoruz.
2. Peyzaj uygulaması: Deneyimli ekibimiz toprak hazırlığı, bitki seçimi ve bitkilendirme, sert peyzaj kurulumu ve aydınlatma kurulumunu içeren peyzaj uygulama sürecini yürütmektedir. İstenilen görünümü ve işlevselliği elde etmek için tüm öğelerin doğru şekilde kurulmasını sağlıyoruz.
3. Otomatik sulama sistemleri: Bitkilerinizin verimli ve sürekli sulanmasını sağlamak için otomatik sulama sistemleri kuruyoruz. Bu sistemler bitkilerinizi belirli zamanlarda ve belirli miktarlarda sulayacak şekilde programlanarak zamandan ve sudan tasarruf etmenizi sağlar.
4. Çim budama: Çimlerinizin sağlığını ve görünümünü korumak için çim budama hizmeti vermekteyiz. Ekibimiz çimleri istenilen yüksekliğe göre kesmek, temiz ve düzenli bir görünüm sağlamak için profesyonel ekipmanlar kullanır.
5. Rulo çim uygulaması: Eğer anında yeşil bir çime sahip olmak istiyorsanız rulo çim uygulama hizmeti vermekteyiz. Yemyeşil ve güzel bir çim oluşturmak için zemini hazırlıyor, rulo çimi yerleştiriyor ve uygun şekilde kurulmasını sağlıyoruz.
6. Çevre bakım hizmeti: Dış mekanlarınızı temiz, düzenli ve bakımlı tutmak için çevre bakım hizmetleri sunuyoruz. Buna görevler dahildir

 

Nilüfer Peyzaj Hizmeti

Nilüfer Bahçe Düzenleme

Nilüfer Çevre Düzenleme

Nilüfer Peyzaj Dair Tüm İşlemler

Firma Yetkilisi : ÖZKAN KARAVİL

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
SONGÜL

ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

+90 (546) 254-6532
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp
Hemen Ara
Firmanın Konumu