Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Tarsus Emlak Ve Müteahhitlik Hizmeti ☎️Utku Yapı

İletişim Bilgileri

+90 (531) 304-7271

MERSİN TARSUS

Utku Yapı Tasarım Ve Emlak

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Gayrimenkul piyasasındaki geniş deneyimimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve tercihlerini anlıyoruz. İster rahat bir daire, ister geniş bir villa, ister işiniz için ticari bir alan arıyor olun, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçeneklerimiz var.
Gayrimenkul işlemlerine yönelik profesyonel ve şeffaf yaklaşımımızla gurur duyuyoruz. Uzmanlardan oluşan özel ekibimiz, mülk aramadan müzakereye ve anlaşmayı sonuçlandırmaya kadar tüm süreç boyunca size rehberlik edecektir. Gerekli tüm yasal prosedürlerin takip edilmesini sağlayarak size sorunsuz bir deneyim sunuyoruz.
Satışın yanı sıra konut ve ticari mülkler için kiralama hizmetleri de sunuyoruz. İster geçici konaklama ister uzun süreli kiralama arıyor olun, ihtiyaçlarınızı karşılayan mükemmel yeri bulmanıza yardımcı olabiliriz.
Tarsus Gayrimenkul olarak müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmanın önemine inanıyoruz. İşlem tamamlandıktan sonra bile sürekli destek ve yardım sağlayarak memnuniyetinizi ve gönül rahatlığınızı sağlıyoruz.
Mükemmel konut veya ticari mülkü bulma yolculuğunuza başlamak için bugün bizimle iletişime geçin. Hayatınız ve işiniz için güvenli, sağlıklı ve modern bir ortam yaratmanıza yardımcı olalım.

Tarsus Ev Yapı Tasarım

Tarsus Ev Yap Sat Hizmeti

Tarsus Emlak Hizmeti

Tarsus Müteahhit Hizmeti

 

Firma Yetkilisi : NİHAT UTKU

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
SONGÜL

İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

+90 (531) 304-7271
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp
Hemen Ara
Firmanın Konumu