Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Ankara Çiğdem Şehirler Arası Lojistik

İletişim Bilgileri

Ödeme Bekleniyor..

ANKARA

Çiğdem Lojistik

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Ankara şehirler arası nakliye hizmeti vererek eşyalarınızın güvenli ve zamanında teslim edilmesini sağlıyoruz. Deneyimli nakliyecilerden oluşan ekibimiz, küçük paketlerden büyük gönderilere kadar her türlü kargoyu elleçleyebilir.
Şehirlerarası ulaşımın yanı sıra evden eve taşımacılık hizmeti de sunmaktayız. İster yeni bir eve taşınıyor olun ister eşyaları bir yerden başka bir yere taşımanız gerekiyor olsun, işi verimli ve etkili bir şekilde halledebiliriz.
Ofis taşımacılığı hizmetlerimiz Konya'daki işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. İşletmelerin, operasyonlarını sorunsuz bir şekilde sürdürmek için zamanında ve güvenilir nakliyeye güvendiklerinin bilincindeyiz. Ekibimiz ofis ekipmanlarının, mobilyaların ve diğer eşyaların güvenli ve emniyetli bir şekilde taşınmasını sağlamak konusunda deneyimlidir.
Şehir içi yük taşımacılığı için şehir sokaklarının taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanmış bir araç filomuz bulunmaktadır. Şehir içinde eşyaları hızlı ve verimli bir şekilde taşıyarak varış yerlerine zamanında ulaşmasını sağlıyoruz.
Genel olarak amacımız, Ankara daki müşterilerimize olağanüstü taşımacılık hizmetleri sunmaktır. Güvenli ve güvenilir taşımacılığın önemini anlıyor ve eşyalarınızın sağlam ve zamanında teslim edilmesini sağlamak için çok çalışıyoruz.

 

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ankara 7/24 Nakliyat

Ankara Ofis Taşımacılık

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara Paketleme

Firma Yetkilisi : HÜSEYİN KARABEN

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
HASAN

İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

Ödeme Bekleniyor..
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp

Ödeme Bekleniyor

Hemen Ara

Ödeme Bekleniyor

Firmanın Konumu