Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Sancaktepe Mermer Granit İmalat Ve Satışı

İletişim Bilgileri

+90 (542) 537-0740

İSTANBUL SANCAKTEPE

Kastamonu Mermer Granit

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Granit tezgah ve döşeme imalatı ve montajı konusunda da hizmet vermekteyiz. Yetenekli ustalardan oluşan ekibimiz, nihai ürünlerin en yüksek kalite standartlarını karşılamasını sağlar.
Mutfak tezgahlarının yanı sıra hem işlevsel hem de estetik açıdan pencere pervazlarının üretiminde de uzmanlaşmaktayız. İster konut ister ticari projeler olsun, pencere denizliklerimizi müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre uyarlıyoruz.
Mezarlık inşaatı da firmamızın uzmanlık alanıdır. Mezar taşları da dahil olmak üzere mezarlık yapılarının tasarlanması ve inşası konusunda geniş deneyime sahibiz. Yetenekli zanaatkarlarımız mezar taşlarını hassasiyetle ve özenle üreterek, ölenlere kalıcı bir hatıra olarak hizmet etmelerini sağlıyor.
Granit dekorasyon hizmetleri de firmamız tarafından verilmektedir. Her türlü iç ve dış mekana zarafet ve stil katan sütunlar, şömineler ve tezgahlar gibi çok çeşitli dekoratif granit öğeler sunuyoruz.
Mermer ve granit döşeme hizmetleri, tekliflerimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Kaliteli mermer ve granit malzemeler kullanarak zemin kaplama çözümleri üretip montajını yapıyoruz. Bu alandaki uzmanlığımız, zemin kaplamasının sadece dayanıklı değil aynı zamanda görsel olarak da çekici olmasını sağlar.
Genel olarak Kartepe Mutfak Tezgahı İmalat İşleri mermer ve granit ile ilgili kapsamlı hizmet sunan güvenilir ve güvenilir bir firmadır. ürünleri teslim etmekten gurur duyuyoruz

Sancaktepe Mermer Uygulama

Sancaktepe Granit Mermer

Sancaktepe Mezar Yapımı

Sancaktepe Mermer İmalat

Sancaktepe Mermer Montaj

Sancaktepe Mezar Taşı İmalat

Firma Yetkilisi : MEVLÜT ORTEK

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
AHMET

İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

+90 (542) 537-0740
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp
Hemen Ara
Firmanın Konumu