Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Şahinbey Emlak Ve İnşaat Hizmeti ☎️ Sağlam

İletişim Bilgileri

Ödeme Bekleniyor..

GAZİANTEP ŞAHİNBEY

Sağlam Emlak İnşaat

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Hizmetlerimizden bazıları şunlardır:
İnşaat İşleri: Konutlardan ticari komplekslere kadar her türlü inşaat işini üstlenmekteyiz. Deneyimli ekibimiz, kalite ve dayanıklılığı sağlamak için ileri inşaat teknikleri ve malzemeleri kullanır.
İş Yap ve Sat: Yeni bir ev veya yatırım arayan müşterilerimize gayrimenkul geliştirip satıyoruz. Çok çeşitli bütçelere ve tercihlere hitap eden tamamlanmış projelerden oluşan bir portföyümüz var.
Müteahhitlik Hizmetleri: Çeşitli inşaat projeleri için kapsamlı müteahhitlik hizmetleri sağlıyoruz. Nitelikli çalışanlardan ve proje yöneticilerinden oluşan ekibimiz, projenin zamanında ve bütçe dahilinde tamamlanmasını sağlar.
Anahtar Teslimi Dekorasyon Hizmeti: Hem konut hem de ticari mülkler için anahtar teslimi dekorasyon hizmetleri sunuyoruz. İç tasarımcılardan ve dekoratörlerden oluşan ekibimiz, müşterilerin tercihlerini anlamak ve güzel ve işlevsel alanlar yaratmak için onlarla yakın işbirliği içinde çalışır.
Gayrimenkul Danışmanlığı Hizmeti: Deneyimli gayrimenkul danışmanlarımız, mülk satın almak veya satmak isteyen müşterilere rehberlik ve destek sağlar. Müşterilerimizin karmaşık emlak piyasasında gezinmelerine ve bilinçli kararlar almalarına yardımcı oluyoruz.
Bina Dekorasyon Firmaları: Yüksek kalitede dekorasyon hizmetleri sunmak için saygın bina dekorasyon firmalarıyla işbirliği yapıyoruz. Bu şirketler, binaları modern ve estetik açıdan hoş mekanlara dönüştürmek için yenilik ve yaratıcılık getiriyor.
İster yeni bir eve ihtiyacınız olsun, ister mülkünüzü satmak isteyin, ister inşaat ve dekorasyon projelerinde yardıma ihtiyacınız olsun, firmamız

Şahinbey İnşaat Hizmeti

Şahinbey Anahtar Teslim

Şahinbey Emlak Gayrimenkul

Şahinbey Ev Alım Satım

Şahinbey Yap Sat Hizmeti

Şahinbey Daire Satımı

 

Firma Yetkilisi : İLHAN SAĞLAM / MUSTAFA ÖZOĞLU

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
AHMET

İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

Ödeme Bekleniyor..
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp

Ödeme Bekleniyor

Hemen Ara

Ödeme Bekleniyor

Firmanın Konumu