Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Mamak Akalın Halı Yıkama

İletişim Bilgileri

+90 (506) 777-4044

ANKARA MAMAK

Akalın Halı Yıkama

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Ayrıca firmamız battaniye, perde, stor ve zebra perde yıkama hizmetleri de sunmaktadır. Evinizde temizliğin ve hijyenin önemini anlıyoruz, bu nedenle eşyalarınıza zarar vermeden derinlemesine bir temizlik sağlamak için en son teknoloji ve teknikleri kullanıyoruz.
Profesyonel ekibimiz halı yıkama ve koltuk yıkama konusunda son derece eğitimli ve tecrübelidir. Müşterilerimize birinci sınıf hizmet sunmak için yalnızca en kaliteli malzeme ve ekipmanları kullanıyoruz. İster halınızdaki küçük bir leke, ister komple koltuk temizliği olsun, uzmanlarımız işi büyük bir özen ve profesyonellikle halledecektir.
Halı ve koltuk temizliğinin yanı sıra yerinde yatak yıkama hizmeti de sunmaktayız. İyi bir gece uykusu için temiz ve hijyenik bir yatağın şart olduğunu biliyoruz. Ekibimiz yatağınızın iyice temizlenmesini ve dezenfekte edilmesini sağlayarak size huzur verecektir.
Şirketimizde müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Teknoloji ve en kaliteli malzemeleri kullanarak en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Amacımız beklentilerinizi aşmak ve eşyalarınızın en yüksek standartta temizlenmesini sağlamaktır.
Yorgan yıkama, kanepe yıkama, halı yıkama, yatak yıkama, battaniye yıkama, perde yıkama, stor perde yıkama veya zebra perde yıkama gibi hizmetlerimizden herhangi birine ihtiyacınız varsa

Mamak Halı Yıkama 

Mamak Yorgan Yıkama

Mamak Battaniye Yıkama

Mamak Kanepe Yıkama

Mamak Koltuk Yıkama

Mamak Evde Koltuk Yıkama

Firma Yetkilisi : YAŞAR AKALAIN

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
AHMET

İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

+90 (506) 777-4044
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp
Hemen Ara
Firmanın Konumu