Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Ankara Yiğit Alp Şehirler Arası Nakliyat

İletişim Bilgileri

+90 (541) 438-8406

ANKARA MERKEZ

Yiğit Nakliyat

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Taşıma sürecinizi daha da sorunsuz hale getirmek için paketleme, paket açma ve mobilya montajı/demontajı gibi ek hizmetler de sunuyoruz. Deneyimli taşıma ekibimiz tüm eşyalarınızı özenle taşıyacak ve yeni yerinize güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayacaktır.
Ev taşıma hizmetlerinin yanı sıra ağır eşya veya ekipman taşıması gereken kişiler için yük taşıma hizmetleri de sunuyoruz. İnşaat malzemelerini, mobilyaları veya diğer ağır eşyaları taşımanız gerekiyorsa, işin verimli ve güvenli bir şekilde yapılması için gerekli ekipmana ve vasıflı personele sahibiz.
Başka bir şehre taşınmayı düşünüyorsanız şehirlerarası ev taşıma hizmetimiz de mevcuttur. Ekibimiz, paketleme ve yüklemeden taşıma ve boşaltmaya kadar taşınmanın tüm aşamalarını ele alarak eşyalarınızın yeni evinize güvenli ve zamanında ulaşmasını sağlayacaktır.
İnşaat projeleri için kazma, kazı ve malzemelerin taşınmasına yardımcı olacak ekskavatör hizmetleri sunuyoruz. İster bir inşaat alanını temizlemeniz, ister toprak ve moloz taşımanız gerekiyorsa, ekibimiz size yardımcı olacak uzmanlığa ve donanıma sahiptir.
Özel ulaşım ihtiyaçlarınızı görüşmek ve hizmetlerimiz için fiyat teklifi almak için bugün bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya ve eşyalarınızın güvenli ve verimli bir şekilde taşınmasını sağlamaya kararlıyız.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ankara 7/24 Nakliyat

Ankara Ofis Taşımacılık

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara Paketleme

Firma Yetkilisi : ANIL COŞKUN

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
SONGÜL

İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

+90 (541) 438-8406
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp
Hemen Ara
Firmanın Konumu