Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Bursa Yıldırım Şehirler Arası Nakliyat

İletişim Bilgileri

Ödeme Bekleniyor..

BURSA MERKEZ

Yıldırım Nakliyat

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Çeşitli eşya türlerinde Konya geneli şehirlerarası yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Nakliye şirketlerimiz, kırılabilir veya hassas eşyalar da dahil olmak üzere farklı türdeki kargoları taşıyacak deneyimli ve donanıma sahiptir. Evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız, yani eşyalarınızı evinizden alıp istediğiniz yere teslim ediyoruz. İster ev taşıma, ister ofis taşıma hizmetine ihtiyacınız olsun, ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.
Ayrıca Konya içi şehir içi kargo taşımacılığı hizmeti de sunmaktayız. Şehir içinde mal taşımanız gerekiyorsa ekibimiz bunu verimli bir şekilde halledecek ve eşyaların zamanında teslim edilmesini sağlayacaktır. Zamanında teslimatın öneminin bilincindeyiz ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.
Ekibimiz çeşitli türdeki malların elleçlenmesinde deneyimlidir ve eşyalarınızın güvenliğine ve emniyetine öncelik veriyoruz. Taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için azami özen gösteriyoruz. Uzmanlığımız ve detaylara verdiğimiz önem sayesinde eşyalarınızı özenle taşıyacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz.
İster ev, ofis taşıma, ister şehir içi kargo taşımacılığı olsun, Bursa da taşımacılık hizmeti arıyorsanız, size yardımcı olmak için buradayız. Taşıma ihtiyaçlarınızı görüşmek için bugün bizimle iletişime geçin; size özel bir çözüm sunacağız.

 

Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa Şehirler Arası Nakliyat

Bursa Şehir İçi Nakliyat

Bursa Ofis Taşımacılık

Bursa Asansörlü Taşımacılık

Bursa Paketleme Hizmeti

Bursa 7/24 Nakliyat

 

Firma Yetkilisi : ERGİN YILDIRIM

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
SONGÜL

İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

Ödeme Bekleniyor..
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp

Ödeme Bekleniyor

Hemen Ara

Ödeme Bekleniyor

Firmanın Konumu