Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Ankara Öz Canpolat Evden Eve Nakliyat

İletişim Bilgileri

Ödeme Bekleniyor..

ANKARA MERKEZ

Öz Canpolat Nakliyat

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Hem konut hem de ticari ihtiyaçlar için güvenilir ve profesyonel taşıma hizmetleri sunuyoruz. İster yeni bir eve taşınıyor olun ister ofisinizin yerini değiştiriyor olun, deneyimli nakliyecilerden oluşan ekibimiz tüm lojistiği halledecek ve sorunsuz ve verimli bir taşınmayı garanti edecektir.
Ayrıca dikkatli planlama ve yürütme gerektiren karmaşık bir görev olan asansör eşyası taşımacılığında da uzmanız. Ekibimiz, güvenli ve verimli taşımayı sağlayacak şekilde her türlü mal ve ekipmanı taşımak üzere eğitilmiştir.
Uzun mesafeli taşımalarda şehirlerarası nakliye hizmeti sunmaktayız. Ekibimiz eşyalarınızı paketleyip kamyonlarımıza yükleyerek yolculuk boyunca güvende olmalarını ve korunmalarını sağlayacaktır. Eşyaları için geçici depolamaya ihtiyaç duyanlar için de depolama hizmetleri sunuyoruz.
Nakliye çalışanlarımız deneyimli ve yetenekli olup, mallarınızın dikkatli ve profesyonelce taşınmasını sağlar. Detaylara verdiğimiz önemden ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızdan gurur duyuyoruz.
Taşımacılık hizmetlerimizin yanı sıra şehir içi ulaşım hizmetleri de sunmaktayız. İster birkaç eşyayı ister tam bir yükü taşımanız gereksin, ekibimiz mallarınızın güvenli ve verimli bir şekilde taşınmasını sağlayacaktır.
Ankara güvenilir ve profesyonel taşımacılık hizmetleri için bugün bizimle iletişime geçin. Size ayrıntılı bir teklif sunacağız ve hizmetlerimizi özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlayacağız. Amacımız taşınma deneyiminizi mümkün olduğunca sorunsuz ve sorunsuz hale getirmektir.

 

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Şehirler Arası Taşımacılık

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara Ofis Taşımacılık

Ankara Ev Taşımacılık

Ankara 7/24 Nakliyat

Ankara Paketleme

Firma Yetkilisi : HACI CANPOLAT

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
HASAN

İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

Ödeme Bekleniyor..
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp

Ödeme Bekleniyor

Hemen Ara

Ödeme Bekleniyor

Firmanın Konumu