Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Ayvalık Atlas Oto Kurtarma

İletişim Bilgileri

Ödeme Bekleniyor..

BALIKESİR AYVALIK

Atlas Oto Kurtarma

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Eğitimli teknisyenlerden oluşan ekibimiz, yol kenarındaki herhangi bir acil durumda yardımcı olmak için günün her saati hizmetinizdedir. Her boyutta ve türde aracı taşıyabilecek, iyi donanımlı çekici ve kurtarma araçlarından oluşan bir filomuz var. İster patlak lastik, ister bitmiş akü, ister motor arızası olsun, ekibimiz durumu hızlı bir şekilde değerlendirecek ve gerekli yardımı sağlayacaktır.
Oto kurtarma hizmetlerimizin yanı sıra hem kısa hem de uzak mesafelere oto çekici hizmeti de sunmaktayız. Çekicilerimiz aracınızın istenilen yere güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır. Araç arızasının ne kadar stresli ve zahmetli olabileceğini biliyoruz, bu nedenle sizi mümkün olan en kısa sürede yola geri döndürmek için hızlı ve verimli çekici hizmetleri sunmaya çalışıyoruz.
Ayvalık Oto Kurtarma olarak müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Mükemmel hizmet sunmaktan ve müşterilerimizin güvenliğini ve refahını sağlamaktan gurur duyuyoruz. Ekibimiz son derece profesyonel, güvenilir ve güvenilirdir ve her zaman müşterilerimizin beklentilerini aşmaya çalışırız.
İster yol kenarında mahsur kalın, ister çekiciye ihtiyacınız olsun, Ayvalık Oto Kurtarma'nın hızlı ve güvenilir hizmet sunacağına güvenebilirsiniz. Tüm oto kurtarma ve çekme ihtiyaçlarınız için bugün bizimle iletişime geçin.

 

Ayvalık Oto Kurtarma

Ayvalık Yol Yardım 

Ayvalık Çekiclik Hizmeti

Ayvalık 7/24 Nakliyat

Ayvalık Acil Kurtarıcı

Ayvalık Araba Kurtarma

Firma Yetkilisi : AYBERK ERK

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
AHMET

İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

Ödeme Bekleniyor..
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp

Ödeme Bekleniyor

Hemen Ara

Ödeme Bekleniyor

Firmanın Konumu