Hakkımızda

Firmamız oto boya uygulamalarının yanı sıra oto kaporta tamiri hizmetleri de vermektedir. Araç kaportasında herhangi bir hasar olması durumunda profesyonel ekibimiz tamir edip aracı orijinal durumuna geri döndürecektir. En iyi sonuçları elde etmek için ileri teknikler ve yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz.
Kaporta atölyemiz, küçük göçüklerden büyük çarpışma onarımlarına kadar her türlü hasarı etkili bir şekilde onarmak için modern alet ve ekipmanlarla donatılmıştır. Deneyimli teknisyenlerimiz her türlü araç kaporta onarımını gerçekleştirebilecek gerekli beceri ve uzmanlığa sahiptir.
Oto boya ve kaporta onarım hizmetlerinin yanı sıra oto çizik giderme hizmeti de sunmaktayız. Özel teknikler ve ürünler kullanarak aracın yüzeyindeki çizikleri giderebilir, ona pürüzsüz ve kusursuz bir görünüm kazandırabiliriz.
İnebolu oto boya uygulama işlerinde müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Amacımız aracınızın estetik çekiciliğini geri kazandırmak ve uzun süreli dayanıklılığını sağlamaktır.
Tüm oto boya, kaporta onarımı ve çizik giderme ihtiyaçlarınız için bugün firmamızla iletişime geçin. Güler yüzlü personelimiz size yardımcı olmaktan ve hizmetlerimiz için ücretsiz fiyat teklifi vermekten mutluluk duyacaktır.

 

İnebolu Pasta Cila Hizmeti

İnebolu Oto Boya Hizmeti

İnebolu Seramik Kaplama

İnebolu İlaçlı Far Temizleme

İnebolu Cam Filmi Uygulama

İnebolu Boya Koruma İşlemi

Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

 -

Yetkili Kisi

: BATUHAN MISIRLI

Telefon

: Ödeme Onayi Bekliyor

Fax

: Ödeme Onayi Bekliyor

Cep Telefonu

: Ödeme Onayi Bekliyor

Cep Telefonu 2

: Ödeme Onayi Bekliyor

Adres

: Ödeme Onayi Bekliyor

E-Mail

: Ödeme Onayi Bekliyor

Çalışma Saatleri

 

Pazartesi

: 09:00 - 18:00

Salı

: 09:00 - 18:00

Çarşamba

: 09:00 - 18:00

Perşembe

: 09:00 - 18:00

Cuma

: 09:00 - 18:00

Cumartesi

: 09:00 - 18:00

Pazar

: KAPALIYIZ - KAPALIYIZ

Müşterilerimiz Ne Diyor ?

Müşterilerimizin firmamız hakkındaki yorumlarıdır.
Sizde firmamız hakkında yorumda bulunabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.
Hemen Yorum Yapın

Bize Yazın