Hakkımızda

Yaptığımız işten büyük gurur duyuyoruz ve Nilüfer de en iyi oto yıkama hizmetlerini sunmak için çalışıyoruz. Ekibimiz araç temizliğinin her alanında son derece eğitimli ve deneyimlidir ve kapsamlı ve etkili bir temizlik sağlamak için yalnızca en kaliteli ürün ve ekipmanları kullanırız. Temiz ve bakımlı bir aracın öneminin bilincindeyiz ve aracınızın içini, dışını ve hatta motoru dahil her santimini titizlikle temizlemeye zaman ayırıyoruz. Amacımız arabanızın yeni gibi görünmesini ve kokmasını sağlamaktır.
Araç yıkama hizmetlerimize ek olarak aracınızın görünümünü ve performansını iyileştirmek için bir dizi başka hizmet de sunuyoruz. Oto cilalama hizmetimiz, aracınızın dış kısmındaki girdap izlerini ve çizikleri gidermek ve ona yüksek parlaklık kazandırmak için mükemmeldir. Buharlı araba temizleme hizmetimiz, yüksek sıcaklıktaki buharın en küçük çatlaklara nüfuz edebilmesi ve en zorlu kirleri bile çıkarabilmesi nedeniyle derin ve kapsamlı bir temizlik arayanlar için mükemmel bir seçenektir.
Nilüfer oto yıkama hizmetlerinde her aracın farklı olduğunu ve bireysel bakım gerektirdiğini biliyoruz. Bu nedenle aracınızın ihtiyaçlarını değerlendirmeye zaman ayırıyoruz ve hizmetlerimizi bunlara uyacak şekilde uyarlıyoruz. İster küçük bir kompakt arabanız, ister büyük bir SUV'niz olsun,

 

Nilüfer Oto Yıkama Hizmeti

Nilüfer Detaylı Oto Yıkama

Nilüfer Oto İç Yıkama

Nilüfer Oto Yağlama

Nilüfer Pasta Cila

Nilüfer Oto Kuaför

 

Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

 -

Yetkili Kisi

: EMİRHAN YILMAZ

Telefon

: Ödeme Onayi Bekliyor

Fax

: Ödeme Onayi Bekliyor

Cep Telefonu

: Ödeme Onayi Bekliyor

Cep Telefonu 2

: Ödeme Onayi Bekliyor

Adres

: Ödeme Onayi Bekliyor

E-Mail

: Ödeme Onayi Bekliyor

Çalışma Saatleri

 

Pazartesi

: 09:00 - 18:00

Salı

: 09:00 - 18:00

Çarşamba

: 09:00 - 18:00

Perşembe

: 09:00 - 18:00

Cuma

: 09:00 - 18:00

Cumartesi

: 09:00 - 18:00

Pazar

: KAPALIYIZ - KAPALIYIZ

Müşterilerimiz Ne Diyor ?

Müşterilerimizin firmamız hakkındaki yorumlarıdır.
Sizde firmamız hakkında yorumda bulunabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.
Hemen Yorum Yapın

Bize Yazın