Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Selçuklu Can Auto Volkswagen Audi Porsche Özel Servis

İletişim Bilgileri

+90 (506) 149-9564

Horozluhan mah. Çınaraltı sokak no 27

Can Auto Service

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Selçuklu firmamız periyodik bakım, kaporta tamiri, fırın boya uygulaması da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede oto tamir hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca BMW, Land Rover, Porsche, Mercedes ve Audi araçlarının da yetkili servis sağlayıcısıyız. Araç tamirinin yanı sıra çeşitli modellere ait oto yedek parça satışı yapmakta ve her türlü aracın bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
Deneyimli teknisyenlerimiz, herhangi bir arızayı veya hatalı parçayı tespit etmek için kapsamlı araç kontrolleri gerçekleştirir. Sorunlar tespit edildikten sonra aracınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için gerekli onarımları gerçekleştiriyoruz. Aracınızın sorunsuz kullanılmasını sağlamak için periyodik bakım hizmetleri de sunuyoruz.
BMW, Land Rover, Porsche, Mercedes ve Audi'nin yetkili servis sağlayıcıları olarak, bu markalara yüksek kalitede hizmet sağlayacak uzmanlığa ve bilgi birikimine sahibiz. Donanımlı personelimiz ve teknik ekipmanlarımız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmamızı sağlamaktadır.
Selçuklu da güvenilir oto tamir hizmetleri arıyorsanız lütfen web sitemizi ziyaret edin veya daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. Birinci sınıf hizmet sunmaya ve müşteri memnuniyetini sağlamaya kararlıyız.

 

Selçuklu Volkswagen Özel Servis

Selçuklu Audi Özel Servis

Selçuklu Porsche Özel Servis

Volkswagen Audi Porsche özel servis

Firma Yetkilisi : ALİ CAN

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
AHMET

İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

+90 (506) 149-9564
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp
Hemen Ara
Firmanın Konumu