Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Küçükçekmece Has Oto Kurtarma

İletişim Bilgileri

+90 (507) 958-8358

KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

Has Oto Kurtarma

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Küçükçekmece ilçesinde otokurtarma hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda, aşağıdaki yöntemleri kullanarak yerel otokurtarma firmalarıyla iletişime geçebilirsiniz:

  1.  Küçükçekmece otokurtarma hizmeti sağlayan firmaları Google'da arayarak bulabilirsiniz. "Küçükçekmece otokurtarma" veya "Küçükçekmece çekici" gibi anahtar kelimelerle arama yapabilirsiniz. Arama sonuçlarından yerel firmaları ve iletişim bilgilerini bulabilirsiz Google Haritalar veya Apple Haritalar gibi harita uygulamaları, yakındaki otokurtarma firmalarını bulmanıza yardımcı olabilir. Uygulamada arama yaparak, firmaların konumlarını ve iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

  2.  Üyeliğiniz varsa, otomobil kulüplerinin veya sigorta şirketlerinin yol yardım hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bu hizmetler, aracınızın arıza yapması veya çekiciye ihtiyaç duymanız durumunda size yardımcı olabilir.

  3. Eğer olay, trafik kazası gibi bir nedenle meydana gelmişse, olay yerine gelen trafik polisi veya yakın çevre sorumlusu sizi otokurtarma hizmetleri konusunda yönlendirebilir.

  4. Bazı otokurtarma firmaları sosyal medya platformlarında ve uygulamalarda hizmetlerini tanıtır. Facebook, Instagram ve benzeri platformlarda bu tür firmaları arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemlerden birini kullanarak, Küçükçekmece ilçesindeki otokurtarma hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Otomobil arızaları veya kaza durumlarında güvenilir bir otokurtarma hizmeti, sorununuzu çözmenize yardımcı olacaktır.

Küçükçekmece Oto Kurtarma

Küçükçekemece Yol Yardım

Küçükçekmece Oto Çekici

Küçükçekmece Acil Kurtarıcı

Firma Yetkilisi : HASAN YAR

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
ALİ

ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

+90 (507) 958-8358
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp
Hemen Ara
Firmanın Konumu