Hakkımızda

Verimli ve güvenilir taşımacılık hizmetlerimizden gurur duyuyoruz. İster Hassa şehirleri arası, ister şehir içi eşya taşımaya ihtiyacınız olsun, yanınızdayız. Deneyimli sürücü ve lojistik uzmanlarından oluşan ekibimiz, eşyalarınızın özenle taşınmasını ve istenilen varış noktasına güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlar.
Nakliye komisyoncuları için kusursuz ve zamanında taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Nakliye sektöründe zamanında teslimatın önemini anlıyoruz ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya çalışıyoruz. Kamyon ve lojistik ortaklarımızdan oluşan ağımız, boyutu veya ağırlığı ne olursa olsun çok çeşitli kargoları taşımamıza olanak tanıyor.
Nakliye taşımacılığının yanı sıra evden eve ve ofis taşımacılığında da uzmanlaşmaktayız. İster yeni bir eve taşınıyor olun ister ofisinizin yerini değiştiriyor olun, profesyonel ekibimiz sorunsuz ve sorunsuz bir taşınmayı sağlayacaktır. Taşımanın diğer yönlerine odaklanmanıza olanak tanıyacak şekilde paketleme, yükleme, nakliye ve paket açma işlemlerini biz üstleniyoruz.
Şehir içi kargo taşımacılığı hizmetlerimiz, şehir içinde düzenli ulaşıma ihtiyaç duyan işletmelerin ve bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. İşletmeler için verimli ve zamanında teslimatın önemini anlıyor ve onların özel gereksinimlerini karşılamak için esnek taşımacılık çözümleri sunuyoruz.
Genel olarak amacımız müşterilerimize güvenilir ve verimli taşımacılık hizmetleri sunmaktır. Mallarınızın önemini anlıyoruz ve onların

Hassa Evden Eve Nakliyat

Hassa Nakliyat 

Hassa Ev Taşımacılık

Hassa Ofis Taşımacılık

Hassa Asansörlü Nakliyat

Hassa 7/24 Nakliyat

Hassa Şehirler Arası Nakliyat

Hassa Şehir İçi Nakliyat

Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

 -

Yetkili Kisi

: EYÜP ÜNLÜTÜRK

Telefon

: Ödeme Onayi Bekliyor

Fax

: Ödeme Onayi Bekliyor

Cep Telefonu

: Ödeme Onayi Bekliyor

Cep Telefonu 2

: Ödeme Onayi Bekliyor

Adres

: Ödeme Onayi Bekliyor

E-Mail

: Ödeme Onayi Bekliyor

Çalışma Saatleri

 

Pazartesi

: 09:00 - 18:00

Salı

: 09:00 - 18:00

Çarşamba

: 09:00 - 18:00

Perşembe

: 09:00 - 18:00

Cuma

: 09:00 - 18:00

Cumartesi

: 09:00 - 18:00

Pazar

: KAPALIYIZ - KAPALIYIZ

Müşterilerimiz Ne Diyor ?

Müşterilerimizin firmamız hakkındaki yorumlarıdır.
Sizde firmamız hakkında yorumda bulunabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.
Hemen Yorum Yapın

Bize Yazın