Firmanı Ekle

Blog Listesi

Türkiye sağlık hizmetleri alanında oldukça gelişmiş ve oldukça fazla hizmet veren ülkeler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Sağlık alanının sürekli olarak geliştirilmesi, sağlık çalışanlarının al..

Şanlıurfa İnşaat Tadilat Hizmetleri\r\nBarınma ihtiyacı uzun yıllardan beridir, insanlığın ilk ortaya çıktığı zamandan beridir en önemli konular arasında yer almaktadır. Özellikle de korunmak amacıyla..

Türkiye bulunduğu konum itibari ile birçok farklı iklim.ve bitki örtüsünün yetiştiği bir ülkedir. Bulunmuş olduğu konum itibari ile tarım ve hayvancılık faaliyetleri oldukça fazla yapılmaktadır. Özell..

Çiçek; çeşitlİ uçan hayvanların içerisinde polen aldığı meyve, sebze veya sadece yaprak veren bitkilere çiçek ve çiçek adı verilmektedir. Çiçekler özellikle farklı alanlarda kullanılmak üzere oldukça ..

Sosyal sınıfların ortaya çıkmasının temel nedenleri arasında zaman zaman yönetim biçimi etkili olsa da çoğunlukla gelir kaynağı ve kişinin bulunmuş olduğu konum etkili olmaktadır. Türkiye’de de sosyal..

Maske kullanılması ile beraber çevrede yer alan zararlı mikroorganizmaların solunum yollarını etkilemesi önlenmeye çalışılmaktadır...

Seracılık; bahçe veya tarımsal arazilerin naylon veya cam ile üzeri örtünüp, içerisinde çeşitli sebze ve meyve üretimi için belirlenmiş olan yerlerde sıcak su yöntemleri ile beraber tarımsal üretim ya..

İşletmeler üretmiş oldukları ürün ve hizmetleri bulunmuş oldukları pazar içerisinde sunarken müşteri taleplerine uygun olup olmadığına bakılarak üretim yapmaktadırlar. ..

Fidancılık uzun yıllardan beridir yapılan ve bir meslek haline gelmiş bir alandır. Eski yıllardan beridir insanlar geçimlerini sağlamak için fidanların büyütülmesini sağlayarak sebze ve meyve ihtiya..

Yıllardan beridir sağlık alanı sürekli olarak gelişmektedir. Sağlık alanında yaşanan gelişmeler insanlığın daha sağlıklı bir yaşam sürmelerine ve meydana gelen hastalıkların iyileştirilmesinde oldukç..

korona virüsün temas ve solunum yoluyla bulaşması sonucunda insanlar dezenfektan, kolonya ve maske kullanımını artırmaya başlamıştır. ..

Kolonya uzun yıllardan beridir geleneksel olarak kullanılan kokular arasında yer almaktadır. Özellikle de gül kolonyası ve limon kolonyası oldukça fazla kullanılan kolonya çeşitleri arasında yer almak..

Türkiye’de ilk Corona vakasının 11 Martta ortaya çıktığını bilmekteyiz. Günler ilerledikçe vaka sayısı artmak ile beraber ölüm oranları da oldukça fazla artmaktadır. ..

Temizlik araçların daha iyi bir sürüş konforu yaşatmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle uzun yol şoförlerinin araçlarının oldukça temiz olması gerekmektedir. Araç içinin temiz olması şoförler için ol..

Teknopark; her türlü alt yapı hizmeti tamamlanmış olan, girişimcilerin daha iyi bir şekilde üretim yapmalarını sağlamak amacıyla kurulan teknolojik sitelerdir. ..

Halı yıkama hizmeti veren firmalar sadece halı yıkama hizmeti değil aynı zamanda pek çok farklı hizmette sunmaktadır. Bunlar; koltuk yıkama, battaniye yıkama ve yorgan yıkama gibidir. ..

İnşaat tadilat ve tamiratta, boya badana, alçı ve sıvada oldukça önemlidir. Binaların doğru bir şekilde alçı ve sıva yapılmaması ileriki dönemlerde kış aylarında alçıların kalkmasına neden olmakla ber..

Güneş enerji sistemleri; güneşten gelen ışınların ve ısının tutulması için İzocamlar ile beraber yapılan enerji panellerinde emilmesi ile beraber güneş enerjisinden sıcak su ve buhar üretimi yapılmakt..

Corona virüs; yarasa çorbasından kaynaklandığı bilinen, insanlarda etkilerinin boğaz ağrısı şiddetli ateş ve grip belirtileri ile ortaya çıkan salgın hastalıktır...

Türkiye cam sanayi üretiminde kullanacağı hammadde yönünden oldukça avantajlıdır. Türkiye’nin her yerinde üretimi yapılan cam sanayi, talebi fazlasıyla karşıladığı için dış ülkelere satışı yapılmaktad..

Çeşitli nedenlerden dolayı vücudumuza giren kötü toksinlerin vücut içerisine yerleşmesi ve çeşitli hastalıklara neden olması ile beraber bu hastalıkların doğal yöntemler ile vücuttan atılmasını sağlam..

Evden eve taşımacılık hizmeti veren firmalardan müşterilerin en çok sorun yaşadıkları konular arasında eşyaların sağlam bir şekilde taşınmaması yer almaktadır. ..

Şehirlerin ortaya çıkması ile beraber büyük yapılar da oluşturulmaya başlanmış. İşte inşaat sektörü de yerleşik hayata geçen Uygurlular sayesinde ortaya çıkmıştır...

Dekorasyon hizmetleri; iç ve dış dekorasyon olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. İç dekorasyon; binaların iç yapılarının düzenlenmesi ile ilgilidir. Mutfak dekorasyonu, oturma odası dekorasyonu, banyo ve ..

Türkiye’de en çok tüketilen bakliyat ürünleri arasında; nohut, mercimek, kuru fasulye, pirinç, bulgur ve bezelye gelmektedir. Bu ürünlerin oldukça fazla tüketilmesi üretiminde fazla yapılmasına neden ..

Türkiye tekstil sektörü içerisinde çok büyük adımlar atmaktadır. Dış ülkelere pamuk ihracatının yapılması bu sektörün oldukça fazla gelişmesini sağlamıştır. ..

\r\nDemir Doğrama,Duşakabin,Elektrik Elektronik,Gezi Tur Organizasyon,İkinci El (Spot)İklimlendirme,Kombi Petek Temizleme,Lokanta (Restoran),Mobilya,Nakliyat,PVC Doğrama,Rent a CarToplu Yemek (Caterin..

Kişisel ya da kurumsal yazılım çözümleriyle hizmetinizdeyiz. Sizler için en iyi yazılım kodlama işini yapmaktayız. Yazılım bizim işimiz...

Evimizin balkon demirlerini yaptırmak için demir doğrama firmalarına müracaat ederiz. Ancak herkes hemen bir demir doğrama firması bulamayabiliyor. ..

Evimizin vazgeçilmez ögelerinden biridir duşakabin. Banyo esnasında banyo etrafına su sıçramasını önleyen duşakabinler, banyonun görünümüne de estetik bir hava katmaktadır. ..

İnternet üzerinde birçok çilingir hizmeti veren firma mevcut. Ama hangisi size en yakın? Hangisi en güvenilir? Bunları hiç dert etmeyin. Buluruz.net sektörel firma rehberi olarak sizler için en iyi çi..

Eviniz ya da iş yeriniz için elektrik tesisatı kurulum ya da elektrik arıza bakım onarım hizmeti almak isteyebilirsiniz. Ya da elektronik parça satın almak isteyebilir, ..

Sektörel firma rehberi sitemizde sizler için en güvenilir gezi tur organizasyon sektöründe hizmet veren firmalara yer veriyoruz. Siz hiç dert etmeyin biz size buluruz!..

İkinci el spot eşyalar ucuz eşya temin etmek açısından çok iyi bir seçenektir. Bunun için ikinci el spot eşya alım satım yapan firmalara müracaat ederiz..

Değişen mevsim şartlarına göre yaşam alanlarımızı ısıtma ya da soğutma ihtiyacı duymaktayız. Isıtma için klima, kombi, doğalgaz sobası, elektrik sobası, odun-kömür sobası, gaz sobası gibi ürünler kull..

Doğalgaz kombisi ve kalorifer peteklerinin tam performansında çalışabilmesi ve doğalgaz tüketimini en aza indirmek için doğalgaz kombisi ve kalorifer peteklerinin düzenli olarak yılda bir kez temizlen..

İnternet üzerinde lokanta ve restoranlar hakkında yazılmış yorumları dikkate alarak bizim için en uygun lokanta ve restoran firmasına ulaşabiliriz. Ya da siz hiç zahmet etmeyin biz sizin için buluruz!..

Zevklerimize göre çeşitli mobilya tasarımları mevcuttur. Bu işi de mobilya tasarım firmaları yapmaktadır...

Bilgisayarlar artık hayatımızda önemli bir yer teşkil etmektedir. Artık neredeyse tüm işlerimizi bilgisayarlar aracılığıyla yapmaktayız. Yazı yazma, mail gönderme, hastane kayıtları, maaş hesaplamalar..

PVC doğramada malzeme olarak PVC kullanılır. PVC doğrama hizmeti veren firmalar, PVC malzemeler üretirler..

Rent a Car, araç kiralama, oto kiralama, araba kiralama hizmetine verilen isimdir. Oto kiralama firmalarında çok sayıda araba modeli bulunmaktadır. ..

Türkiye’ de eğitim sistemi yıllardan beridir devam eden önemli bir olgudur. Cumhuriyet döneminden beridir eğitim sisteminde yapılan yenilikler ve politikalar eğitim sisteminin bir üst düzeye çıkmasına..

Sigorta, günlük yaşantımızda yaşayabileceğimiz her türlü sıkıntı ve sorun için bize destek olur. ..

Su hayat kaynağıdır. Her şeyin özü sudur. Su temizliğin olmazsa olmazıdır. Su evlerimize ve iş yerlerimize su tesisatı aracılığıyla ulaşır. ..

Catering adı verdiğimiz toplu yemek hizmeti firmalarının ortaya çıkışı böyle olmuştur. Toplu yemek firmaları, çok sayıda çalışanı bünyesinde barındıran işletmelerin, fabrikaların yemek problemini hazı..

Evlerimizde ve iş yerlerimizde bozuk ve atıl durumda olan eşyalar elbet olmuştur. Bu eşyalar normalde atıl durumda olmasına karşın eşyanın içeriğinde geri dönüşüme uygun maddeler bulunabilmektedir. Bu..

Bir şehir düşünün, her bir köşesi tarih kokan mistik bir atmosfere sahip… Bu şehir gerek mimarisi gerek kültürüyle ziyaretçilerini şaşırtsın. Ülkemizin tarihi şehirlerinden Şanlıurfa işte böyle bir ye..

Temizlik; kişinin kendisine zarar verecek ortamlarda bulunan zararlı şeyleri ortadan kaldırmak için yaptığı uygulamaya denir...

Bal, arıların farklı bölgelerde bulunan çeşitli bitkilerin çiçek ve bitki özlerinde bulunan; daha önceden farklı küçük uçan hayvanların çiçek ve bitki üzerinde bırakmış oldukları maddelerin ve kalıntı..

Küresel ısınmanın gün geçtikçe artması nedeniyle gıda plastik ambalaj endüstrisinde meydana gelen değişimler, plastik kullanımlarının azalmasına neden olmaktadır. ..

Toplum; aynı ülkede, bölgede yaşayan kişilerin beraber yaşaması ile birlikte oluşturmuş olduğu birliğe, topluluğa denir. ..

Kariyer; kişinin kendisini zaman içerisinde nereden nereye taşıyacağı ile ilgili bir konudur. ..

Şirket kültürü; şirketi oluşturan yöneticilerin ve şirket çalışanlarının benimsemiş oldukları etik kurallar ve değerler doğrultusunda oluşturulmuş olan davranışlara denir. ..

İşletmelerin, ideal tatmin düzeyini ve kalitesini yaratmaları için müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak zorundadırlar. ..

Deprem; yer kabuğunda belirli derinliklerde meydana gelen sarsıntılar sonucunda bir anda ortaya çıkan enerji patlaması sonucunda meydana gelen sismik dalgalanmalara denir. ..

Atık su; Suların çeşitli kullanımlar sonucunda fiziksel özelliklerini kaybetmesi, görünüşünün kirli ve pis görünmesi, içerisinde kimyasal ve biyolojik bakterilerin bulundurulmasına atık su adı verilme..

Su kıtlığı ile beraber ortaya çıkan salgın hastalıkların ve virüslerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. ..

Yapay zeka; bir bilgisayarın sahip olduğu yazılım ve her türlü teknik bilgi ile beraber insan hareketlerine benzer bir şekilde hareket etmesine ve insanların yerine geçebilecek duruma gelmesine yapay ..

Diyet, yüksek kalorili, yüksek karbonhidrat bulunan yiyeceklerden uzak durmak,onun yerine daha fazla vitamin ve enerji veren, besin değeri yüksek olan yiyeceklere yönelmektir. Hepimizin hayatında diye..

Teknoloji herhangi bir endüstri dalı ile ilgili yapım tekniklerini, araç gereçleri ve bilgi birikimini kapsayan tüm olguya teknoloji denir. ..

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile beraber ortaya çıkan bir sürü reklam sayfasının oluşturulması ve bu reklam sayfalarının analiz edilmesi önem arz etmektedir. ..

Seracılık, kurulduğu bölgede, dışarda soğuk hava koşullarında yetişebilen her türlü sebze ve meyve ( yerde yetişebilen ve fidan boyutu büyük olmayan ağaçlar) bitkilerinin cam, plastik ve pvc gibi örtü..

Türkiye her yönüyle tarıma elverişli bir ülke konumundadır. Türkiye tarım arazilerinin verimli olması yapılan tarım faaliyetlerinin de artmasına katkı sağlamaktadır..

Franchise, başarılı bir iş fikri etrafında toplanmış işletmelerin oluşturmuş olduğu, işletmenin markalaşmasını, ürünlerinin tanıtılmasına yardımcı olmak için yapılan bir sistemdir...

Eski yıllardan beridir, ilk insanlığın ortaya çıkmasıyla beraber günlük barınma, korunma ve beslenme ihtiyaçlarının karşılanması için çeşitli şeyler yapılmıştır. ..

İşletmeler iş yerini kurdukları zaman yapacakları işler içinde belirli bir miktarda para ayırmaları gerekmektedir. ..

Zaman, insanların kendi oluşturmuş olduğu bir soyut kavramdır. Zaman kavramı, insanlar için geçmiş, şimdiyi ve geleceği temsil etmektedir. ..

Prefabrik yapı, adından da anlaşılacağı gibi fabrika tarafından yapılmış olan genellikle tek katlı olan yapıların, emin edildikten sonra sadece birleştirme işlemi ile sunulmasıdır. ..

Günümüzde iş dünyasında yaşanan gelişmeler sonucunda birçok küçük ve büyük işletme ortaya çıkmıştır. Bu işletmelerin satmış oldukları ürün ve hizmetleri tüketicilere ve müşterilere tanıtmaları için be..

Kozmetik ürünleri sadece makyaj malzemelerini kapsamamaktadır. Aynı zamanda saç boyası, kişisel bakım ürünleri gibi ürünleri de kapsamaktadır. ..

Kurumsal sosyal sorumluluk, kurum veya kuruluşların faaliyet göstermiş oldukları alanlarda, toplum için önemli olan konularda, ekonomik ve çevre gibi konularda kendi istekleri doğrultusunda fayda sağl..

. Matbaanın oluşması yüzyıllar öncesine dayanmaktadır. Milattan önceki zamanlarda duvarlara yapılan resim ve yazılan resimlerin belirli bir kâğıt veya deri üzerine işlenmemesi kolay bir şekilde kaybol..

Hırdavat; her türlü küçük aletlerini kapsadığı, çivi, tornavida, matkap, tel, tornavida takımları, somun, ağaç kesim motorları, çekiçler, testereler, sanayi tipi ısıtıcılar, dalgıç pompaları, akülü al..

Dünya nüfusunun günden güne artması, sürekli olarak doğumların olması, ölümlerin olması gibi birçok nedenlerden dolayı sürekli dünya nüfusu değişmektedir..

Asansör firmaları, katlı dairelerin, alışveriş merkezlerinin daha kolay bir şekilde tasarımın oluşması ve müşteriye daha rahat bir şekilde hizmet sunabilmek için bu hizmetleri vermektedirler. ..

Bir bitki farklı göz alıcı renkleriyle doğal ve çok güzel koku saçan, diğer uçan küçük canlıların, bu çiçeklerin bitki özlerini alması ile bal üretimi yapılabilmektedir..

Böcek; her türlü sürünen, uçan, yüzen veya sabit olarak yaşamını sürdüren, tehlike yaratan ve yaratmayan küçük hayvanlara böcek adı verilmektedir. Böcekler yaşam alanlarına göre oldukça farklılık göst..

Toplu taşımanın sürekli olarak aktif bir şekilde kullanılması trafik sorununun ortaya çıkmasına neden olmaktadır..

Oto kurtarma yol yardım ya da oto çekiciler, teknik sorunlardan dolayı, yolda kalmış olan araçların kurtarılması, kolay bir şekilde araçların yoldan alınması için hizmet vermektedirler. ..

Dokuma, yüzyıllardan beridir yapılmaktadır. Dokuma, bitkilerden ve hayvanlardan elde edilmiş olan ürünlerin yıkanması, boyanması ve işlenmesi sonucunda iplik haline getirilmesi ile oluşturulmaktadır. ..

Hijyen; sağlığa ve çevreye zarar verecek olan bakteri ve mikroorganizmalardan korunmak için yapılacak olan adamlar ve temizleme hijyen olarak adlandırılmaktadır. ..

. Isı yalıtımlarının ve mantolama uygulamalarının yapılması binanın soğuktan ve sıcaktan korunmasını sağlamaktadır. Günümüzde inşa edilen tüm yapılarda ısı yalıtım sistemleri ve mantolama uygulamaları..

Madde bağımlılığı; vücutta bulunan boşaltım, solunum, sindirim ve dolaşım sistemlerinin belirli bir şekilde ilerlemesinin ardından kullanılan maddenin bu fonksiyonların zarar görmesi ve bu fonksiyonla..

İlk insanlığın ortaya çıkmasıyla beraber temel ihtiyaçlar olan beslenme, barınma ve giyinme oldukça önem arz eden konulardır...

İnternet dünyası artık büyük bir okyanus misali. O kadar engin ve geniş ki… Çok ama çok sayıda site var. Tabi bu siteler belirli kategorilere göre sınıflandırılmış durumda. ..